Среда, 19.06.2019, 16:09
Приветствую Вас Гость | RSS

ПНМК вчителів фізики
м.Красний Лиман

Статистика
Форма входа

Результати

"Учитель року - 2013"

19 квітня 2013 року у м. Кривому Розі завершився заключний тур  Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року-2013» у номінації «Фізика».

27 кращих з кращих вчителів фізики з різних областей України впродовж 7- ми днів виборювали звання «Вчитель року-2013». Як відмітили члени журі, підхід до викладання у кожного конкурсанта особливий – одні мають гуманітарний нахил, інші використовують ігрові технології, є «класики», у яких переважає математичне викладання матеріалу. Але в цілому усі вони відповідають вимогам, які виставляються до вчителів фізики – вони поєднують теоретичну підготовку і демонстраційний фізичний експеримент. 1-й етап конкурсу стосувався фахової підготовки вчителя, визначав уміння і навички володіння інформаційно-комунікаційними технологіями. Для цього конкурсанти виконували контрольні роботи, розв’язували задачі з фізики, проходили тестування на зразок ЗНО, спрямоване на визначення загальної ерудиції. За підсумками першого етапу кращими було визначено 12 чоловік. Вони і потрапили до 2-го туру, який передбачав проведення практичної роботи – розробку лабораторної роботи, її виконання та проведення відкритого уроку у класі визначеному жеребкуванням.

Особливостями конкурсу цього року можна вважати  – кількість молодих педагогів, їх активне використання ІКТ під час проведення уроків, що надало можливість  урізноманітнити класичні методи викладання фізики за рахунок підвищення щільності та обсягу навчального матеріалу,  високий фаховий рівень  викладання предмета.  

Наші конкурсанти – розумні, цілеспрямовані, креативні та цікаві люди  з оригінальними поглядами на сучасну освіту, власним баченням місця свого предмету серед інших, а також знахідками в методиці та технологіях навчання.

Про високий професійний рівень конкурсантів свідчить те, що серед  учасників заключного туру конкурсу 16 вчителів вищої категорії, в тому числі 5 мають звання «вчитель-методист», 8 – «старший вчитель». З них 13 вчителів працюють у загальноосвітніх школах, що становить 49 %, решта 14 - у гімназіях, ліцеях, колегіумах, спеціалізованих школах з поглибленим вивченням окремих предметів.

Переважна більшість конкурсантів заключного туру конкурсу (12 із 27) має педагогічний стаж від 10 до 20 років; 7 вчителів, стаж роботи яких не перевищує 10 років; решта  8 -  вчителі зі стажем понад 20 років.

У складі фахового журі всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2013» в номінації «Фізика» - відомі в Україні науковці, автори підручників і навчальних програм, переможці попередніх конкурсів. Обов’язки голови журі виконував завідувач кафедри фізики і методики навчання фізики, астрономії Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського,  академік Академії наук вищої освіти України, професор, доктор педагогічних наук, кандидат фізико-математичних наук Заболотний Володимир Федорович.

 

За результатами практичної роботи, проведеного уроку та його самоаналізу дипломантами конкурсу «Учитель року – 2013» в номінації «Фізика» стали:

1. Овсянніков  Олексій Анатолійович, вчитель фізики Русанівського ліцею м. Києва;

 

2.Оранський Олександр Володимирович,  вчитель фізики комунального закладу «Петрівський навчально-виховний комплекс  загальноосвітня школа  ІІ-ІІІ ступенів – гімназія» Кіровоградської області;

 

3.Бабчук  Павло Андрійович,  вчитель фізики Черняхівської гімназії Житомирської області;

 

4.Захарчук  Вероніка  Євгенівна,  вчитель фізики Луцької гімназії №21 імені Михайла Кравчука Волинської області;

 

5.Кабакова Олена  Василівна, вчитель фізики Енергодарського навчально-виховного комплексу  № 5 Запорізької області;

 

6.Мерещук  Ігор  Миколайович,  вчитель фізики Вижницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. імені  Ю. Федьковича Чернівецької області;

 

7.Мількат  Сергій Михайлович,  вчитель фізики Привільненської ЗОШ І – ІІІ ступенів Баштанської районної ради Миколаївської області.

 

Лауреатами конкурсу «Учитель року – 2013» в номінації «Фізика»  було визначено таких конкурсантів:

1. Сапсай Віталій Юрійович, вчитель фізики фізико-математичної гімназії №17 Вінницької міської ради Вінницької області;

 

2.Климчук Анна Юріївніа, вчитель фізики Теребовлянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Тернопільської області;

 

3. Вітюк Ігор Іванович,  вчитель фізики Городенківської гімназії імені 
А.  Крушельницького  Івано-Франківської області;

 

4. Лісов Олексій Юрійович, вчитель фізики Краснолиманського  навчально-виховного комплексу «гімназія – загальноосвітня школа І ступеня» Донецької області.

 

Перемогу у конкурсі «Учитель року - 2013» в номінації «Фізика» виборов Валентюк Роман Анатолійович, вчитель фізики Севастопольської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 39.

Поиск
Календарь
«  Июнь 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Архив записей

Copyright phizika.at.ua © 2019
Сделать бесплатный сайт с uCoz