Вторник, 20.11.2018, 03:32
Приветствую Вас Гость | RSS

ПНМК вчителів фізики
м.Красний Лиман

Статистика
Форма входа

Каталог статей

Главная » Статьи » методичні рекомендації

Виступ на тему: «Безперервна освіта вчителя – необхідна умова підвищення професійної майстерності, готовності до інноваційної діяльності»
Школа є базовою ланкою в системі безперервної освіти і від того, як організовується \ навчальна діяльність, залежить формування і розвиток особистості у цілому.
Орієнтуючись на гуманізацію навчання, формування особистості учня, ми не можемо ) заперечити, що вона формується особистістю учителя. «Учитель виховує насамперед і своїм прикладом, вчинками, знаннями. Щоб його інтелектуальні надбання стали часткою духовного світу учнів, треба мати справжню освіченість, постійно її поглиблювати і збагачувати» . Так про педагогічну діяльність учителя писав Олександр Антонович Захаренко. Для того, щоб забезпечувати адекватну реакцію на всі інноваційні процеси освіти, учитель повинен підтримувати належну професійну форму У цьому допомагає добре налаштована шкільна методична робота, яка є життєво необхідною потребою і найважливішою ланкою системи безперервного навчання членів педагогічного колективу
Категория: методичні рекомендації | Добавил: ирен (30.01.2012)
Просмотров: 1208 | Комментарии: 2 | Рейтинг: 1.5/2
Всего комментариев: 2
2 оксана  
Де можна прочитати статтю?

1 ІРИНА  
///////////////

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Поиск

Copyright phizika.at.ua © 2018
Сделать бесплатный сайт с uCoz